A B C D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Z Ź Ż
 

A

Agrestowa
os. Wierzbowa
F6

Akacjowa
os. Las
D7

Aleja Armii Krajowej
os. Na Szlakowisku / Skarpa / Żeromskiego / Wierzbnik
D6, E6, E7, F7

B

Jerzego Bajana
os. Na Szlakowisku
E6

Batalionów Chłopskich
os. Bugaj
C6

Gen. Józefa Bema
os. Orłowo / Mieszała
B3, C4

Gen. Józefa Bema
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Specjalna Strefa Ekonomiczna /
Man-Star Truck & Busses

C5, D5

Beskidzka
os. Trzech Krzyży
G6

Bieszczadzka
os. Trzech Krzyży
G6, G7

Bławatkowa
os. Wierzbowa
F6

Błonie
Wąchock
A1

Boczna
os. Brazylia
G8

Bohaterów
os. Las / Skałka
D7, D8

Bohaterów Westerplatte
os. Stadion
C6, D6

Doktora Władysława Borkowskiego
os. Na Szlakowisku
E6

Borówkowa
os. Las
D7

Botaniczna
os. Orłowo
C4

Bratkowa
os. Wierzbowa
F6

Brązowa
os. Majówka
D7, E7

Brzozowa
os. Brazylia
G8

Księdza Gen. Stanisława Brzóski
os. Wanacja
G6

Mariana Buczka
os. Stadion
C6, D6

Bugaj
os. Bugaj
B5, B6

Bukowa
os. Las
D7

C

Cegielniana
os. Las / Skałka
D8

Gen. Józefa Chłopickiego
os. Południe
G5

Fryderyka Chopina
os. Stadion
D6

Ciasna
os. Wierzbnik
F7

Cicha
os. Brazylia
G8

Cisowa
os. Brazylia
G8

Cmentarna
os. Brazylia
G8

Dionizego Czachowskiego
os. Wanacja
G6

Czereśniowa
os. Wierzbowa
F6

Czerwonego Krzyża
os. Skarpa
E7

D

Daleka
os. Mieszała
B4

Dębowa
os. Las
D7

Długa
os. Łazy
F8, F9, G9, G10

Dobra
os. Orłowo
C4

Doktora "Andrzeja"
os. Lubianka
G4

Doktorska
os. Orłowo
C4, D4

Dolna
os. Orłowo
D4

Druhny "Zjawy"
os. Lubianka
G4, H4

Stanisława Dubois
os. Orłowo
D4, D5

Gen. Józefa Dwernickiego
os. Południe
F5, G5

Dworcowa
os. Wierzbnik
F7

Dworcowa
Wąchock
A1

Działki
os. Trzech Krzyży
G7

Działkowa
os. Mieszała
B4

E
Elaboracja
za granicą miasta (os. Bugaj)
gmina Wąchock
A5, A6

Energetyczna
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Specjalna Strefa Ekonomiczna
D5

F

Fabryczna
os. Wzgórze
D5

G

Gliniana
os. Skałka
D8, E8

Głogowa
os. Młynówka / Skałka
E8

Wojciecha Głowackiego "Bartosza"
os. Las / Skałka
D8

Główna
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Specjalna Strefa Ekonomiczna /
Man-Star Truck & Busses

C5, D5

Górna
os. Młynówka
F7, F8

Górna
Wąchock-Wygoda
D2, D3

Górzysta
os. Młynówka / Łazy
E9, F9

Grabowa
os. Las
D7

Graniczna
os. Skałka
D7, E7

Artura Grottgera
os. Wanacja
G6

Gruntowa
os. Młynówka
E8

Grzybowa
os. Młynówka / Skałka
E8

H

Harcerska
os. Stadion
C6, D6

Gen. Józefa Hauke-Bosaka
os. Południe
G5

Hutnicza
os. Starachowice Dolne
E5

Hutnicza
Wąchock-Podlesie
B2, B3

I

Iglasta
os. Las
C6, D7

Iłżecka
os. Wierzbnik / Młynówka / Łazy
F7, F8, F9, F10, E10

J

Jabłoniowa
os. Wierzbowa
F6

Jagodowa
os. Las
D7

Jałowcowa
os. Krzyżowa Wola
F4

Jana Pawla II
os. Południe
F4, F5, G5

Jarzębinowa
os. Las
D7

Jasna
os. Wierzbnik
F7

Jaśminowa
os. Las
D7

Jelenia
os. Wanacja / Kolonijki
G5, H5

Jesienna
os. Krzyżowa Wola / Górniki
F4

Jesionowa
os. Las
D7

Jeżynowa
os. Krzyżowa Wola
F3, F4

Jodłowa
os. Brazylia
G8, G9

Porucznika "Jurka"
os. Lubianka
G3

K

Kalinowa
os. Las
D7

Kanałowa
os. Starachowice Dolne / Wierzbnik
E5, E6, F6, F7

Karpacka
os. Trzech Krzyży
G6

Kasztanowa
os. Wanacja
G5, H5

Kielecka
os. Wygoda / Starachowice Dolne
D3, E3, E4, E5

Jana Kilinskiego
os. Wierzbnik
E7, F7

Klonowa
os. Orłowo
C4

Jana Kochanowskiego
os. Żeromskiego
E7

Kolejowa
os. Wierzbnik
E6, F6, F7

Kolejowa
Wąchock
A1

Kombatantów
os. Trzech Krzyży
G6, G7

Konstytucji 3-go Maja
os. Stadion
D6

Kopalniana
os. Las / Skałka
C8, D7, D8, E7

Kornatka
os. Michałów Kornatka
I7, I8

Kościelna
os. Wierzbnik / Żeromskiego / Młynówka / Skałka
D8, E8, F7, F8

Kościelna
Wąchock
A1

Gen. Tadeusza Kosciuszki
os. Wierzbnik
E6, E7

Krańcowa
os. Łazy
F9, F10, G9

Janka Krasickiego
os. Skarpa
E7

Józefa Ignacego Kraszewskiego
os. Żeromskiego
F7

Kręta
os. Wierzbnik
F7

Krótka
os. Wierzbnik
F7

Krótka
Wąchock
A1

Krucza
os. Młynówka / Skałka
E8

Tadeusza Krywki
os. Starachowice Dolne / Stadion
D5, D6, E5, E6

Krzemienica
Wąchock
A2

Józefa Krzosa
os. Stadion
D5, D6

Kwiatowa
os. Młynówka / Skałka
E8


L

Lachy
os. Brazylia
G8

Gen. Mariana Langiewicza
os. Wanacja
G5

Gen. Mariana Langiewicza
Wąchock
A1, B1

Prof. Joachima Lelewela
os. Południe
G5

XX - lecia
os. Stadion
C6, D6

XXV - lecia Stara
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Specjalna Strefa Ekonomiczna
C5

Fryderyka Lempe
os. Michałów Miejski / Michałow Wiejski
J8, J9

Lenartowska
os. Michałów Miejski
J8, J9, K9

Leszczynowa
os. Las
D7

Leśna
os. Skałka
D7, D8, D9, D10

Leśna
Dziurów
I 10

Letnia
os. Lubianka
H4

Letniskowa
os. Warszawka / Michałow Wiejski
I10, J10

Lipowa
os. Majówka / Las
D7

Lipowa
Wąchock
B1

Lubianka
os. Lubianka
H4


Ł

Łazy
os. Łazy
F8, F9, F10

Łączna
os. Krzyżowa Wola / Południe
F3, F4, F5

Łąkowa
os. Orłowo
C4

Łysogórska
os. Trzech Krzyży
G6


M


Magazynowa
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Specjalna Strefa Ekonomiczna
C5

1-go Maja
os. Orłowo / Wzgórze
D4, D5

9-go Maja
os. Majówka
D6, D7

Majówka
os. Majówka
D6, D7

Makowa
os. Wierzbowa
F6

Malinowa
os. Orłowo
C4

Mała
os. Trzech Krzyży
G7

Juliana Marchlewskiego
os. Na Szlakowisku
E6

Kapitana "Marianskiego"
os. Lubianka
G3, G4

Martenowska
os. Skałka
E8

Adama Mickiewicza
os. Orłowo
D4, D5

Miedziana
os. Majówka
D7, E7

Ludwika Mieroslawskiego
os. Wanacja
G5, G6

Mieszała
os. Mieszała
B3, B4

Miła
os. Orłowo
C4, D4

Miła
Dziurów
I 10

Miodowa
os. Wanacja
G5, G6, H5

Młynarska
os. Młynówka
E8

Modrzewiowa
os. Las
D7

Stanisława Moniuszki
os. Starachowice Dolne / Krzyżowa Wola / Lubianka
E5, F4, F5, G4, H4

Morelowa
os. Wierzbowa
F6

Morenowa
os. Krzyżowa Wola / Górniki
F3, F4

Jana Mrozowskiego
os. Stadion / Majówka
D6

Murarska
os. Skałka
E8

Myśliwska
os. Kolonijki
H4, H5, H6,

N

Na Stoku
os. Krzyżowa Wola / Górniki
E4

Na Szlakowisku
os. Na Szlakowisku
E6

Nad Kamienną
os. Starachowice Dolne
E5

Nad Kamienną
Dziurów
J 10

Nadrzeczna
os. Orłowo / Starachowice Dolne
D4, D5

Nadrzeczna
Wąchock
A1, A2, B2

Aleja Najswietszej Marii Panny
os. Łazy
F8, F9

Nasienna
os. Mieszała
B4

Nauczycielska
os. Orłowo
C4

Niecała
os. Skałka
E7, E8

Niska
os. Wierzbnik
F7

Nowa
os. Orłowo
D4, D5

Nowa
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Man-Star Truck & Busses
D5

Marcelego Nowotki
os. Na Szlakowisku
E6

Nowowiejska
os. Krzyżowa Wola / Górniki
E2, E3, E4, F4

Majora "Nurta"
os. Lubianka
G4, H4


O

Objazdowa
os. Łazy
F9

Olszynowa
os. Las
D7

Orzechowa
os. Las
D7

Osiedlowa
os. Krzyżowa Wola / Górniki
E4

Ostrowiecka
os. Trzech Krzyży /
Michałow Fabryczny / Michałów Miejski

G6, H6, I6, J7, J8, J9, J10, K10

Owocowa
os. Młynówka
E8


P

Parcelowa
os. Krzyżowa Wola / Górniki
E4, F3, F4

Parkowa
os. Stadion
D6

Partyzantów
os. Stadion / Las
D6, D7, D8

Partyzantów
Wąchock / Wąchock-Stary Piec
A2, A3, B2

Pasternik
os. Starachowice Dolne
E5

Pastwiska
os. Południe / Wanacja
F5, G5

Perłowa
os. Orłowo
C4

Piaskowa
os. Wanacja
G6, H6

Piastowska
os. Orłowo
C4

Piesza
os. Mieszała
B3

Marszałka Józefa Pilsudskiego
os. Wierzbnik / Starachowice Dolne
E5, E6, F6, F7

Emilii Plater
os. Wanacja
G5

Pochyła
os. Orłowo
D4

Podgórze
os. Trzech Krzyży
G6, G7

Podhalanska
os. Trzech Krzyży
G6, G7

Podlesie
os. Krzyżowa Wola / Lubianka
F4, G3, G4, H3

Pogodna
os. Orłowo
B3, C3, C4

Polna
os. Łazy
F8, G8, G9

Polna
Wąchock
A2

Południowa
os. Lubianka / Hohołówka
G3, H3, H4

Majora "Ponurego"
os. Lubianka
G3, G4

Plac Majora "Ponurego"
Wąchock
A1

Poprzeczna
os. Stadion
D5, D6

Powstania Styczniowego
os. Michałow Miejski
K8, K9

Powstańców 1863 roku
Wąchock-Podwygodzie
C2

Poznańska
os. Stadion
D5, D6

Północna
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Specjalna Strefa Ekonomiczna
C5

Gen. Ignacego Prądzyńskiego
os. Południe
F5

Bolesława Prusa
os. Żeromskiego
E7, E8

Przechodnia
os. Orłowo / Mieszała
B3, B4

Przekopowa
os. Orłowo
B4

Przelotowa
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Man-Star Truck & Busses /
Specjalna Strefa Ekonomiczna

D5

Przeskok
os. Łazy
G9

Przodowników
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Man-Star Truck & Busses
C5, D5

Henryki Pustowojtówny
os. Południe
G5


R

Radomska
os. Starachowice Dolne / Stadion / Bugaj
A6, B6, C6, D5, D6, E5

Księdza Bogusława Radoszewskiego
os. Wierzbnik / Trzech Krzyży
F7, G7

Mikołaja Reja
os. Żeromskiego
E7, E8, F8

Władysława Reymonta
os. Żeromskiego
E7

Porucznika "Robota"
os. Lubianka
G4

Robotnicza
os. Wzgórze
D5

Władysława Rogowskiego
os. Starachowice Dolne
E5, E6

Różana
os. Wierzbowa
F6

Rynek
os. Wierzbnik
F7

Rzemieslnicza
os. Wierzbnik
F7


S

Sadowa
os. Wierzbowa
F6, F7

Sandomierska
Wąchock
A1, B1

Hanki Sawickiej
os. Skarpa
E7

Sąsiedzka
os. Brazylia
G8

Henryka Sienkiewicza
os. Żeromskiego
E8, F7

Gen. Józefa Sierakowskiego
os. Wanacja
G6

Sina Woda
Wąchock-Sina Woda
A3

Skalista
os. Skałka
E7, E8

Skałka
os. Skałka
E8

Składowa
os. Michałów Fabryczny
H6, H7, I7

Marii Skłodowskiej-Curie
os. Orłowo
C4, D4

Skośna
Dziurów
I 10

Słoneczna
os. Żeromskiego
E7, E8

Słoneczna
Dziurów
J 10

Juliusza Słowackiego
os. Wierzbnik
E7

Smugowa
os. Kolonijki / Lubianka / Krzyżowa Wola
G3, G4, G5, H5, H6

Sosnowa
os. Las
D7

Sosnowa
Wąchock
A3

Gen. Józefa Longina Sowinskiego
os. Południe
F5

Spacerowa
os. Stadion
C6, D6

Spadowa
os. Krzyżowa Wola / Górniki
E3, F3

Spadowa
Dziurów
I 10

Spokojna
os. Orłowo
D4

Sporna
Wąchock
A2

Sportowa
os. Starachowice Dolne
D5

Spółdzielcza
os. Wierzbnik
F7

Srebrna
os. Majówka
E7

Leopolda Staffa
os. Żeromskiego
E7

Stalowa
os. Orłowo
C4

Stalowników
os. Michałow Miejski
J8, K8

Stara 200
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Man-Star Truck & Busses
D5

Starachowicka
Wąchock
A1, B1, B2, C2, C3

Staropolska
os. Młynówka
E8

Starowiejska
os. Młynówka / Skałka
E8

Stary Dwór
Wąchock - Stary Dwór
D2

Księdza Stanisława Staszica
os. Majówka
D6, D7, E7

Stawowa
os. Starachowice Dolne
D5

Strażacka
os. Michałow Miejski
J9

Strażacka
Wąchock
A1

Stroma
os. Orłowo
D4

Strugowa
os. Hohołówka
H3

Strzelnicza
os. Orłowo / Mieszała
B4, C4

17-go Stycznia
os. Wierzbnik / Trzech Krzyży
F7, G6, G7

Sudecka
os.Trzech Krzyży
G6

Sybiraków
os. Kolonijki
H5

Wasyla Piotrowicza Wojczenki "Szaszki"
os. Orłowo
C3

Szeroka
os. Orłowo
C4, D4

Szkolna
os. Stadion
C6, D6

Szoferek
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Specjalna Strefa Ekonomiczna /
Man-Star Truck & Busses

C5, D5

Chorążego "Szorta"
os. Lubianka
G4

Sztolnia
os. Las / Skałka
D8

Jerzego Szydłowskiego
os. Kolonijki / Lubianka
H3, H4, H5, I4

Karola Szymanowskiego
os. Krzyżowa Wola
F4


Ś

Śląska
os. Stadion
C6, D6

Średnicowa
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Specjalna Strefa Ekonomiczna
D5

Świerkowa
os. Brazylia
G8

Świętego Rocha
Wąchock
A1


T

Targowa
os. Wierzbnik
F7

Wachmistrza "Tarzana"
os. Lubianka
G4, H4

Tatrzańska
os.Trzech Krzyży
G6

Tęczowa
os. Lubianka
G3, G4

Topolowa
os. Las
D6, D7

Torowa
Wąchock
A1

Romualda Traugutta
os. Wanacja
G6

Tulipanowa
os. Wierzbowa
F6

Turystyczna
os. Michałów Fabryczny
I7, J7

Tysiąclecia
Wąchock
A1, A2, A3


U

Ustronie
os. Krzyżowa Wola / Południe
F4, F5, G5


W

Wanacja
os. Wanacja
G5, G6

Warszawka
os. Warszawka / Michałów Wiejski
I10, J10

Warszawska
os. Stadion
C6, D6

Ludwika Warynskiego
os. Skarpa
E7

Wąchocka
os. Orłowo
C3, C4

Wąsika-Kowalskiego
os. Lubianka
G4, H4

Wąwóz
os. Orłowo
C4

Wesoła
os. Krzyżowa Wola / Górniki
E4

Wesoła
Wąchock
A2

Węglowa
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Specjalna Strefa Ekonomiczna
C5

Wiązowa
os. Las
D6

Widok
os. Wzgórze
D5

Wiejska
os. Hohołówka / Lubianka
G3, H3

Wielkopiecowa
os. Starachowice Dolne
E5, E6

Wierzbowa
os. Wierzbowa
F5, F6, F7

Wieżowa
nazwa nieoficjalna
nazwa na terenie dawnej F.S.C. - Zakład Górny
Specjalna Strefa Ekonomiczna
C5

Stanisława Wigury
os. Na Szlakowisku
E6

Wiklinowa
os. Wierzbowa
F6, F7

Wiosenna
os. Wanacja / Kolonijki
G6, H6

Wiśniowa
os. Wierzbowa
F6

Wojska Polskiego
os. Na Szlakowisku / Skarpa
E6, E7

6-go Września
os. Wanacja / Południe / Krzyżowa Wola
F4, F5, F6, G6

Wrzosowa
os. Krzyżowa Wola
F3, G3, G4

Wschodnia
os. Michałów Wiejski
I9, J10

Wspólna
os. Młynówka
F8

Wygoda
Wąchock-Wygoda
D3

Wylotowa
os. Orłowo
C4, D4

Gen. Józefa Wysockiego
os. Południe
F5, G5

Wysoka
os. Wierzbnik
F7

Prymasa Stefana
Kardynała Wyszyńskiego
TRASA N-S
os. Wierzbowa / Trzech Krzyży / Wierzbnik
F6, F7, F8

Aleja Wyzwolenia
os. Starachowice Dolne / Wierzbowa /
Wanacja / Trzech Krzyży

E5, F5, F6, G6


Z

Zachodnia
os. Stadion
C6

Zacisze
os. Młynówka
E8

Ignacego Zaczkiewicza
os. Lubianka
G4, H4

Zakładowa
os. Wzgórze
D5

Zaułek
os. Łazy
G9

Zdrojowa
os. Orłowo
C3, C4

Zdrojowa
Dziurów
J 10

Zgodna
os. Wierzbnik / Brazylia / Warszawka
F8, G8, G9, H9, H10, I10

Zielona
os. Skałka
E7

Ziołowa
os. Wierzbowa
F6

Złota
os. Majówka / Skałka
E7

Zwierzyniecka
os. Młynówka / Skałka
E8


Ź

Źródlana
os. Orłowo
C3, C4


Ż

Żabia
os. Młynówka

F8

Stefana Żeromskiego
os. Żeromskiego
E7, E8

Żurawia
os. Orłowo
C3, C4

Franciszka Żwirki
os. Na Szlakowisku
E6

Żytnia
os. Południe / Lubianka
F5, G4, G5, H4